Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Nekane Larburu Rubio Senior Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak nlarburu@vicomtech.org
Juan Luis Ferrando Chacón Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua jlferrando@vicomtech.org
Javier Morgade Prieto Senior Ikertzailea Digital Media jmorgade@vicomtech.org
Jesús María Pérez Colmenar Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jperez@vicomtech.org
Andoni Mujika Amunarriz Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza amujika@vicomtech.org
Javier Franco Arroyo Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua jfranco@vicomtech.org
Juan Felipe Mogollón Rodríguez Ikertzailea Digital Media fmogollon@vicomtech.org
Iñigo Tamayo Uria Ikertzailea Digital Media itamayo@vicomtech.org
Haritz Arzelus Irazusta Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak harzelus@vicomtech.org
Unai Elordi Hidalgo Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza uelordi@vicomtech.org
Jon Goenetxea Imaz Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jgoenetxea@vicomtech.org
Aitor García Pablos Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak agarciap@vicomtech.org
Harbil Arregui Martiarena Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza harregui@vicomtech.org
Arkaitz Artetxe Vallejo Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aartetxe@vicomtech.org
Camilo Andrés Cortés Acosta Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak ccortes@vicomtech.org
Ander Arbelaiz Aranzasti Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua aarbelaiz@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay