Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Alorreko zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Alorreko zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Prozesu eta Kudeaketa Legalaren Zuzendaria:

Nora Gurrutxaga Eskisabel

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Haritz Arzelus Irazusta Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak harzelus@vicomtech.org
Jon Goenetxea Imaz Ikertzailea Segurtasun eta Video Analytics jgoenetxea@vicomtech.org
Aitor García Pablos Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak agarciap@vicomtech.org
Harbil Arregui Martiarena Ikertzailea Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak harregui@vicomtech.org
Sara García Torres Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua sgarcia@vicomtech.org
Camilo Andrés Cortés Acosta Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa ccortes@vicomtech.org
Amaia Gil Lertxundi Ikertzailea Seguridad digital agil@vicomtech.org
Ander Arbelaiz Aranzasti Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua aarbelaiz@vicomtech.org
Juan Diego Ortega Ikertzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak jdortega@vicomtech.org
Nerea Aranjuelo Ansa Ikertzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak naranjuelo@vicomtech.org
Naiara Perez Miguel Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak nperez@vicomtech.org
Francesco Zola Ikertzailea Seguridad digital fzola@vicomtech.org
Juan Odriozola González Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jodriozola@vicomtech.org
Roberto Viola Ikertzailea Digital Media rviola@vicomtech.org
Laura García Sardiña Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak lgarcias@vicomtech.org
Xabier Oregui Biain Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena xoregui@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay