Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Juan Diego Ortega Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jdortega@vicomtech.org
Andoni Azpeitia Zaldua Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak aazpeitia@vicomtech.org
Orti Senderos Yeregui Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza osenderos@vicomtech.org
Davide Scorza Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak dscorza@vicomtech.org
Karen López-Linares Román Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak klopez@vicomech.org
Nerea Aranjuelo Ansa Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza naranjuelo@vicomtech.org
Ana Domínguez Fanlo Ikertzailea Digital Media adominguez@vicomtech.org
Naiara Muro Amuchastegui Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak nmuro@vicomtech.org
Manex Serras Saenz Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak mserras@vicomtech.org
Naiara Perez Miguel Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak nperez@vicomtech.org
Roberto Álvarez Sánchez Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak ralvarez@vicomtech.org
Juan Odriozola González Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jodriozola@vicomtech.org
Roberto Viola Ikertzailea Digital Media rviola@vicomtech.org
Laura García Sardiña Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak lgarcias@vicomtech.org
Jorge García Castaño Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jgarciac@vicomtech.org
Xabier Oregui Biain Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua xoregui@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay