Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Jon Kerexeta Sarriegi Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak jkerexeta@vicomtech.org
Bruno Simoes Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua bsimoes@vicomtech.org
Carles Creus López Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua ccreus@vicomtech.org
Marcos Quintana González Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mquintana@vicomtech.org
Jan Lukas Bruse Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jbruse@vicomtech.org
Álvaro Gabilondo García Ikertzailea Digital Media agabilondo@vicomtech.org
Stefano Masneri Ikertzailea Digital Media smasneri@vicomtech.org
Alba Garin Muga Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak agarin@vicomtech.org
Sergio Sanchez Carballido Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza ssanchez@vicomtech.org
Xiao Lin Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua xlin@vicomtech.org
Rodrigo Cilla Ugarte Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak rcilla@vicomtech.org
Jaime Osacar Landa Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak josacar@vicomtech.org
Amaia Iribar Zabala Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak airibar@vicomtech.org
Sergio Oyaga Iriarte Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak soyaga@vicomtech.org
Mikel López Fernández Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mlopez@vicomtech.org
Elena Ugariaga Elola Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak eugariaga@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay