Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Sara García Torres Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua sgarcia@vicomtech.org
Amaia Gil Lertxundi Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena agil@vicomtech.org
Francesco Zola Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena fzola@vicomtech.org
Arantzazu Flórez Tapia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aflorez@vicomtech.org
Antonio Tammaro Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua atammaro@vicomtech.org
Inmaculada García Ocaña Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak igarcia@vicomtech.org
Harritxu Gete Ugarte Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak hgete@vicomtech.org
Ander González Docasal Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak agonzalezd@vicomtech.org
Eider Irigoyen García Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eirigoyen@vicomtech.org
Aurora María Sucre Rodríguez Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak amsucre@vicomtech.org
Aratz Puerto González Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak apuerto@vicomtech.org
Iñigo Martínez López Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena imartinez@vicomtech.org
Haizea Erostarbe Garcia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena herostarbe@vicomtech.org
Iñigo Larrañaga Beltrán de Heredia Ikerlari Laguntzailea Digital Media ilarranaga@vicomtech.org
Roger Solsona Ribes Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena rsolsona@vicomtech.org
Mikel Arrieta Etxaniz Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua marrieta@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay