Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Alorreko zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Alorreko zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Alba Garin Muga Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa agarin@vicomtech.org
Itziar Urbieta Izquierdo Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza iurbieta@vicomtech.org
Xiao Lin Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua xlin@vicomtech.org
Maialen Stephens Txurio Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mstephens@vicomtech.org
Maialen Zelaia Amilibia Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mzelaia@vicomtech.org
Paola Natalia Cañas Rodríguez Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza pncanas@vicomtech.org
Markel Flores Iglesias Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mflores@vicomtech.org
Mikel García Fonseca Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza mgarcia@vicomtech.org
Miguel Sanz Narrillos Ikertzailea Digital Media msanz@vicomtech.org
Xabier Etxeberria Barrio Ikertzailea Seguridad digital xetxeberria@vicomtech.org
Lander Segurola Gil Ikertzailea Seguridad digital lsegurola@vicomtech.org
Javier Franco Arroyo Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jfranco@vicomtech.org
Juan Felipe Mogollón Rodríguez Ikertzailea Digital Media fmogollon@vicomtech.org
Unai Elordi Hidalgo Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza uelordi@vicomtech.org
Arantzazu Flórez Tapia Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aflorez@vicomtech.org
Daniel Mejía Parra Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua dmejia@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay