Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Alba Garin Muga Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa agarin@vicomtech.org
Sergio Sanchez Carballido Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza ssanchez@vicomtech.org
Xiao Lin Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua xlin@vicomtech.org
Maialen Stephens Txurio Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mstephens@vicomtech.org
Paola Natalia Cañas Rodríguez Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza pncanas@vicomtech.org
Miguel Sanz Narrillos Ikertzailea Digital Media msanz@vicomtech.org
Xabier Etxeberria Barrio Ikertzailea Seguridad digital xetxeberria@vicomtech.org
Javier Franco Arroyo Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jfranco@vicomtech.org
Juan Felipe Mogollón Rodríguez Ikertzailea Digital Media fmogollon@vicomtech.org
Unai Elordi Hidalgo Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza uelordi@vicomtech.org
Manex Serras Saenz Ikertzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak mserras@vicomtech.org
Roberto Álvarez Sánchez Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa ralvarez@vicomtech.org
Daniel Mejía Parra Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua dmejia@vicomtech.org
Aurora María Sucre Rodríguez Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa amsucre@vicomtech.org
Jon Kerexeta Sarriegi Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jkerexeta@vicomtech.org
Jordi Torres Piñol Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jtorres@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay