Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Dibisioko Zuzendaria :

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Dibisioko Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Bilbo Egoitzako Zuzendaria:

Dr. Agustín Zubillaga Rego

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Prozesu eta Kudeaketa Legalaren Zuzendaria:

Nora Gurrutxaga Eskisabel

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Rubén Naranjo De las Heras Ikerlari Laguntzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak rnaranjo@vicomtech.org
Daniel Paredes García Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital dparedes@vicomtech.org
Miguel Ortiz Huamani Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics mortiz@vicomtech.org
Leyanis López Ávila Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics llopez@vicomtech.org
Julen Elexpuru Ortiz Ikerlari Laguntzailea Digital Media jelexpuru@vicomtech.org
Selene Valencia Blanco Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital svalencia@vicomtech.org
Yeray De Diego Loinaz Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital ydediego@vicomtech.org
Kenji Sepúlveda Muro Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aksepulveda@vicomtech.org
Javier Bóbeda Fernández Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jbobeda@vicomtech.org
Laura Valeria Pérez Herrera Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa lvperez@vicomtech.org
Ariane Méndez Amuchategui Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak amendez@vicomtech.org
Javier Henriques-Gil Gonzalez Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua jhenriques@vicomtech.org
Mikel Moreno Moreno Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital mmoreno@vicomtech.org
Jesús Calleja Pérez Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak jcalleja@vicomtech.org
Ainhara Mendinueta Castell Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa amendinueta@vicomtech.org
Javier Calle Armendariz Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics jcalle@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay