Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
David Montero Martín Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza dmontero@vicomtech.org
Izar Azpiroz Iragorri Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena iazpiroz@vicomtech.org
Garazi Artola Balda Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak gartola@vicomtech.org
Itziar Sagastiberri Fernández Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza isagastiberri@vicomtech.org
Fátima Saiz Álvaro Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua fsaiz@vicomtech.org
Urtzi Otamendi Etxabe Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena uotamendi@vicomtech.org
Marco Ojer de Andrés Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mojer@vicomtech.org
Maria Eguimendia Olazabal Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena meguimendia@vicomtech.org
Jorge Barrio Arbex Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jbarrio@vicomtech.org
Jordi Torres Piñol Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak jtorres@vicomtech.org
David Eneko Ruiz de Gauna Rodriguez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eruizdegauna@vicomtech.org
Ignacio Arriola Oregui Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza iarriola@vicomtech.org
Itziar Urbieta Izquierdo Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza iurbieta@vicomtech.org
Julen Cestero Portu Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jcestero@vicomtech.org
Loinaz Merino Cerrajería Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena lmerino@vicomtech.org
Unai Villanueva Errazquin Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena uvillanueva@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay