Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Alorreko zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Alorreko zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Eider Irigoyen García Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eirigoyen@vicomtech.org
Aurora María Sucre Rodríguez Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa amsucre@vicomtech.org
Jon Kerexeta Sarriegi Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jkerexeta@vicomtech.org
Jordi Torres Piñol Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jtorres@vicomtech.org
Mikel Serón Esnal Ikerlari Laguntzailea Digital Media mseron@vicomtech.org
Ander Cejudo Taramo Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa acejudo@vicomtech.org
Breno Da Costa Paulo Ikerlari Laguntzailea Digital Media bdacosta@vicomtech.org
Santiago Cerezo Sánchez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza scerezo@vicomtech.org
Guillermo Pacho Rodríguez Ikerlari Laguntzailea Digital Media gpacho@vicomtech.org
Mikel Aramburu Retegui Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza maramburu@vicomtech.org
Mateo Couso Miguel Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mcouso@vicomtech.org
Javier Henriques-Gil Gonzalez Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua jhenriques@vicomtech.org
Michail Dalgitsis Ikerlari Laguntzailea Digital Media mdalgitsis@vicomtech.org
Lara Del Pino Perez Vega Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza ldelpino@vicomtech.org
Jacobo López Fernández Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak jlopez@vicomtech.org
Maia Agirre Pascual de Zulueta Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak magirre@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay