Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Javier Torner López Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jtorner@vicomtech.org
Maialen Zelaia Amilibia Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak mzelaia@vicomtech.org
Eneritz Etxaniz Domínguez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza edominguez@vicomtech.org
Mikel Fernández Bhogal Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak mfernandez@vicomtech.org
Unai Arrieta Díaz Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua uarrieta@vicomtech.org
Miguel Sanz Narrillos Ikerlari Laguntzailea Digital Media msanz@vicomtech.org
Xabier Etxeberria Barrio Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena xetxeberria@vicomtech.org
Julen Fraile Santamaría Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jfraile@vicomtech.org
Marta Suárez García Ikerlari Laguntzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak msuarez@vicomtech.org
Lander Segurola Gil Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena lsegurola@vicomtech.org
Jon Egaña Zubia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jegana@vicomtech.org
Inés Goikoetxea Tellería Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena igoikoetxea @vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay