Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Iñigo Martínez López Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena imartinez@vicomtech.org
Haizea Erostarbe Garcia Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital herostarbe@vicomtech.org
Kristin May Rebescher Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa kmrebescher@vicomtech.org
Mikel Arrieta Etxaniz Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena marrieta@vicomtech.org
María Jesús García González Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mjgarcia@vicomtech.org
Itziar Sagastiberri Fernández Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza isagastiberri@vicomtech.org
Urtzi Otamendi Etxabe Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena uotamendi@vicomtech.org
Marco Ojer de Andrés Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mojer@vicomtech.org
Itziar Urbieta Izquierdo Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza iurbieta@vicomtech.org
Maialen Stephens Txurio Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mstephens@vicomtech.org
Julen Cestero Portu Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jcestero@vicomtech.org
Loinaz Merino Cerrajería Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital lmerino@vicomtech.org
Maialen Zelaia Amilibia Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mzelaia@vicomtech.org
Eneritz Etxaniz Domínguez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza edominguez@vicomtech.org
Paola Natalia Cañas Rodríguez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza pncanas@vicomtech.org
Mikel García Fonseca Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza mgarcia@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay