Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Alorreko zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Alorreko zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Javier Calle Armendariz Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jcalle@vicomtech.org
Breno Da Costa Paulo Ikerlari Laguntzailea Digital Media bdacosta@vicomtech.org
Eduardo Alonso Monge Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa ealonso@vicomtech.org
Pablo Alonso Pérez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza palonso@vicomtech.org
Guillermo Pacho Rodríguez Ikerlari Laguntzailea Digital Media gpacho@vicomtech.org
Teresa García-Navarro Arana Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa tgarcianavarro@vicomtech.org
Michail Dalgitsis Ikerlari Laguntzailea Digital Media mdalgitsis@vicomtech.org
David Velásquez Rendón Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena dvelasquez@vicomtech.org
Amaia Iribar Zabala Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa airibar@vicomtech.org
Juncal Uriol Lekaroz Ikerlari Laguntzailea Digital Media juriol@vicomtech.org
Iñaki Cejudo Fresnadillo Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza icejudo@vicomtech.org
Iker Landa Del Barrio Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena ilanda@vicomtech.org
Hector Rivas Pagador Ikerlari Laguntzailea Digital Media hrivas@vicomtech.org
Garazi Alfaro García Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua galfaro@vicomtech.org
Jose Luis Apellaniz Ortiz Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jlapellaniz@vicomtech.org
Rafael Benito Herce Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa rbenito@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay