Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Miguel Sanz Narrillos Ikerlari Laguntzailea Digital Media msanz@vicomtech.org
Xabier Etxeberria Barrio Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital xetxeberria@vicomtech.org
Lander Segurola Gil Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital lsegurola@vicomtech.org
Arantzazu Flórez Tapia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aflorez@vicomtech.org
Eider Irigoyen García Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eirigoyen@vicomtech.org
Aurora María Sucre Rodríguez Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa amsucre@vicomtech.org
Jordi Torres Piñol Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa jtorres@vicomtech.org
David Eneko Ruiz de Gauna Rodriguez Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eruizdegauna@vicomtech.org
Unai Arrieta Díaz Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena uarrieta@vicomtech.org
Ane Miren Flórez Tapia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena amflorez@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay