Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Garazi Alfaro García Ikerlari Laguntzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua galfaro@vicomtech.org
Antonio David Ponce Martínez Ikerlari Laguntzailea Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak adponce@vicomtech.org
Jose Luis Apellaniz Ortiz Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jlapellaniz@vicomtech.org
Rafael Benito Herce Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa rbenito@vicomtech.org
Mikel Hernández Jiménez Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mhernandez@vicomtech.org
Haizea Erostarbe Garcia Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa herostarbe@vicomtech.org
María Jesús García González Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mjgarcia@vicomtech.org
Itziar Sagastiberri Fernández Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza isagastiberri@vicomtech.org
Urtzi Otamendi Etxabe Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena uotamendi@vicomtech.org
Itziar Urbieta Izquierdo Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza iurbieta@vicomtech.org
Julen Cestero Portu Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jcestero@vicomtech.org
Maialen Zelaia Amilibia Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa mzelaia@vicomtech.org
Markel Flores Iglesias Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mflores@vicomtech.org
Mikel García Fonseca Ikerlari Laguntzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza mgarcia@vicomtech.org
Lander Segurola Gil Ikerlari Laguntzailea Seguridad digital lsegurola@vicomtech.org
Arantzazu Flórez Tapia Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aflorez@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay