Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Dibisioko Zuzendaria :

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Dibisioko Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Bilbo Egoitzako Zuzendaria:

Dr. Agustín Zubillaga Rego

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Prozesu eta Kudeaketa Legalaren Zuzendaria:

Nora Gurrutxaga Eskisabel

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Ioannis Kontopodis Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics ikontopodis@vicomtech.org
Guillermo Pacho Rodríguez Ikerlari Laguntzailea Digital Media gpacho@vicomtech.org
Jon Ander Iñiguez de Gordoa Pouso Ikerlari Laguntzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak jainiguez@vicomtech.org
Santiago Cerezo Sánchez Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics scerezo@vicomtech.org
Desale Fentaw Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics dfentaw@vicomtech.org
Mikel Aramburu Retegui Ikerlari Laguntzailea Segurtasun eta Video Analytics maramburu@vicomtech.org
Teresa García-Navarro Arana Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa tgarcianavarro@vicomtech.org
Iker Arandia Mendizabal Ikerlari Laguntzailea Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak iarandia@vicomtech.org
Mikel Serón Esnal Ikerlari Laguntzailea Digital Media mseron@vicomtech.org
Maialen Berasategi Etxeberria Ikerlari Laguntzailea Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak mberasategi@vicomtech.org
Guillem Delgado Gonzalo Ikerlari Laguntzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak gdelgado@vicomtech.org
Breno Da Costa Paulo Ikerlari Laguntzailea Digital Media bdacosta@vicomtech.org
Lara del Pino Perez Vega Ikerlari Laguntzailea Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak lperez@vicomtech.org
David Velásquez Rendón Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena dvelasquez@vicomtech.org
Amaia Iribar Zabala Ikerlari Laguntzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa airibar@vicomtech.org
Juncal Uriol Lekaroz Ikerlari Laguntzailea Digital Media juriol@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay