Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Edson Esteban Benites Fernández Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak eebenites@vicomtech.org
Iñigo Barandiaran Martirena Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria Industria eta Ekoizpen Aurreratua ibarandiaran@vicomtech.org
Oihana Otaegui Madurga Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza ootaegui@vicomtech.org
Iván Macía Oliver eOsasuna eta biomedikuntza aplikazio Zuzendaria eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak imacia@vicomtech.org
Arantza del Pozo Echezarreta Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak adelpozo@vicomtech.org
Igor García Olaizola Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena iolaizola@vicomtech.org
Mikel Zorrilla Berasategui Digital Mediaren Zuzendaria Digital Media mzorrilla@vicomtech.org
Raúl Orduna Urrutia Cyber Security Director Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena rorduna@vicomtech.org
Álvaro Segura Lasa Ikerlari Nagusia Industria eta Ekoizpen Aurreratua asegura@vicomtech.org
Marco Quartulli Ikerlari Nagusia Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mquartulli@vicomtech.org
Thierry Etchegoyhen Ikerlari Nagusia Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak tetchegoyhen@vicomtech.org
Marcos Nieto Doncel Ikerlari Nagusia Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza mnieto@vicomtech.org
Eduardo Carrasco Alonso Senior Ikertzailea eOsasuna eta biomedikuntza aplikazioak ecarrasco@vicomtech.org
Aitor Moreno Guerrero Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua amoreno@vicomtech.org
María del Puy Carretero Carrasco Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mcarretero@vicomtech.org
Ander García Gangoiti Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua agarcia@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay