Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Garraio eta Segurtasun Dibisioko Zuzendaria :

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Industria Dibisioko Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Marco Quartulli

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria:

Dra. Estíbaliz Loyo Mendivil

Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria:

Dr. Marcos Nieto Doncel

Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria:

Dr. Jorge García Castaño

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Bilbo Egoitzako Zuzendaria:

Dr. Agustín Zubillaga Rego

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Prozesu eta Kudeaketa Legalaren Zuzendaria:

Nora Gurrutxaga Eskisabel

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Mariona Coll Ardanuy Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak mcoll@vicomtech.org
Oihana Otaegui Madurga Garraio eta Segurtasun Dibisioko Zuzendaria Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak ootaegui@vicomtech.org
Igor García Olaizola Industria Dibisioko Zuzendaria Industria eta Ekoizpen Aurreratua iolaizola@vicomtech.org
Iñigo Barandiaran Martirena Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria Industria eta Ekoizpen Aurreratua ibarandiaran@vicomtech.org
Mikel Zorrilla Berasategui Digital Mediaren Zuzendaria Digital Media mzorrilla@vicomtech.org
Raul Orduna Urrutia Ziber-segurtasuneko zuzendaria Seguridad digital rorduna@vicomtech.org
Estíbaliz Loyo Mendivil Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak Zuzendaria Mugikortasuna eta Logistikarako Sistema Adimendunak eloyo@vicomtech.org
Marco Quartulli Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mquartulli@vicomtech.org
Marcos Nieto Doncel Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatibo-en Zuzendaria Sistema Autonomo Konektatu eta Kooperatiboak mnieto@vicomtech.org
Jorge García Castaño Segurtasun eta Video Analytics-en Zuzendaria Segurtasun eta Video Analytics jgarciac@vicomtech.org
Iván Macía Oliver Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa imacia@vicomtech.org
Arantza del Pozo Echezarreta Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak adelpozo@vicomtech.org
Álvaro Segura Lasa Ikerlari Nagusia Industria eta Ekoizpen Aurreratua asegura@vicomtech.org
Carlos Toro Rodríguez Ikerlari Nagusia Industria eta Ekoizpen Aurreratua ctoro@vicomtech.org
Thierry Etchegoyhen Ikerlari Nagusia Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologiak tetchegoyhen@vicomtech.org
Cristina Martín Andonegui Senior Ikertzailea Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa cmartin@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

Ensanche eraikina,
Zabalgune Plaza 11,
48009 Bilbo (Espainia)

close overlay