Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Oihana Otaegui Madurga Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza ootaegui@vicomtech.org
Marcos Nieto Doncel Ikerlari Nagusia Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza mnieto@vicomtech.org
Javier Barandiaran Martirena Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jbarandiaran@vicomtech.org
Peter Leškovský Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza pleskovsky@vicomtech.org
Luis Unzueta Irurtia Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza lunzueta@vicomtech.org
Estíbaliz Loyo Mendivil Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza eloyo@vicomtech.org
Gorka Vélez Isasmendi Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza gvelez@vicomtech.org
Jorge García Castaño Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jgarciac@vicomtech.org
Andoni Cortés Vidal Senior Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza acortes@vicomtech.org
Josu Pérez Colmenar Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jperez@vicomtech.org
Andoni Mujika Amunarriz Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza amujika@vicomtech.org
Jon Goenetxea Imaz Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jgoenetxea@vicomtech.org
Harbil Arregui Martiarena Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza harregui@vicomtech.org
Juan Diego Ortega Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza jdortega@vicomtech.org
Nerea Aranjuelo Ansa Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza naranjuelo@vicomtech.org
David Montero Martín Ikertzailea Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritza dmontero@vicomtech.org
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay