Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Iñigo Barandiaran Martirena Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria Industria eta Ekoizpen Aurreratua ibarandiaran@vicomtech.org
Álvaro Segura Lasa Ikerlari Nagusia Industria eta Ekoizpen Aurreratua asegura@vicomtech.org
Carlos Toro Rodríguez Ikerlari Nagusia Industria eta Ekoizpen Aurreratua ctoro@vicomtech.org
Mikel Sagardia Erasun Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua msagardia@vicomtech.org
Aitor Moreno Guerrero Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua amoreno@vicomtech.org
María del Puy Carretero Carrasco Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mcarretero@vicomtech.org
Jairo R. Sánchez Tapia Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua jrsanchez@vicomtech.org
Hugo Álvarez Ponga Senior Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua halvarez@vicomtech.org
Sara García Torres Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua sgarcia@vicomtech.org
Ander Arbelaiz Aranzasti Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua aarbelaiz@vicomtech.org
Antonio Tammaro Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua atammaro@vicomtech.org
Bruno Simoes Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua bsimoes@vicomtech.org
Carles Creus López Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua ccreus@vicomtech.org
Fátima Saiz Álvaro Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua fsaiz@vicomtech.org
Marco Ojer de Andrés Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua mojer@vicomtech.org
Xiao Lin Ikertzailea Industria eta Ekoizpen Aurreratua xlin@vicomtech.org
  • 1
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay