Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Mikel Zorrilla Berasategui Digital Mediaren Zuzendaria Digital Media mzorrilla@vicomtech.org
Ángel Martín Navas Senior Ikertzailea Digital Media amartin@vicomtech.org
Ana Domínguez Fanlo Senior Ikertzailea Digital Media adominguez@vicomtech.org
Sergio Cabrero Barros Ikertzailea Digital Media scabrero@vicomtech.org
Danilo Amendola Ikertzailea Digital Media damendola@vicomtech.org
Zaloa Fernández Ganzabal Ikertzailea Digital Media zfernandez@vicomtech.org
Roberto Viola Ikertzailea Digital Media rviola@vicomtech.org
Álvaro Gabilondo García Ikertzailea Digital Media agabilondo@vicomtech.org
Stefano Masneri Ikertzailea Digital Media smasneri@vicomtech.org
Miguel Sanz Narrillos Ikertzailea Digital Media msanz@vicomtech.org
Juan Felipe Mogollón Rodríguez Ikertzailea Digital Media fmogollon@vicomtech.org
Iñigo Tamayo Uria Ikertzailea Digital Media itamayo@vicomtech.org
Mikel Serón Esnal Ikerlari Laguntzailea Digital Media mseron@vicomtech.org
Juncal Uriol Lekaroz Ikerlari Laguntzailea Digital Media juriol@vicomtech.org
Mikel Blazquez Tatiegi Ikerlari Laguntzailea Digital Media mblazquez@vicomtech.org
Hector Rivas Pagador Ikerlari Laguntzailea Digital Media hrivas@vicomtech.org
  • 1
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay