Patronatua

Patronatua da gure gobernu-organoa, eta gure jardun-eremuetan esanguratsu eta garrantzitsuak diren patronoek osatzen dute.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

ETB Euskal Telebista - Televisión Vasca, S.A.

EITBNet, S.A

EITBNet, S.A

INI-Novation GmbH

INI-Novation GmbH

Gobierno Vasco

Gobierno Vasco

Diputación Foral de Gipuzkoa

Diputación Foral de Gipuzkoa

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Universidad de País Vasco - Euskal Herriko Unibertsitatea

Kutxabank

Kutxabank

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Dominion - Global Dominion Access, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Grupo S21Sec Gestión, S.A.

Baleuko, S.L.

Baleuko, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

Mixer Servicios Audiovisuales, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

G93 Telecomunicaciones, S.L.

Euskaltel, S.A.

Euskaltel, S.A.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

BTI Biotechnology Institute, S.L.

Transitia

Transitia

Pesa

Pesa

Services 4 ventures OOD

Services 4 ventures OOD

Fundación Onkologikoa

Fundación Onkologikoa

Zuzendaritza-taldea

Zuzendari Laguntzailea:

Dr. Jorge Posada Velásquez

Estrategia Antolakuntzan Zuzendaria:

Dra. Edurne Loyarte López

Industria eta Ekoizpen Aurreratuen Zuzendaria:

Dr. Iñigo Barandiaran Martirena

Garraio-Sistema Adimendunak eta Ingeniaritzaren Zuzendaria:

Dra. Oihana Otaegui Madurga

Osasun Digitala eta Teknologia Biomedikoa Zuzendaria:

Dr. Iván Macía Oliver

Ahotsaren eta Lengoaia Naturalaren Prozesamendurako Teknologien Zuzendaria:

Dra. Arantza del Pozo Echezarreta

Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria:

Dr. Igor García Olaizola

Digital Mediaren Zuzendaria:

Dr. Mikel Zorrilla Berasategui

Ziber-segurtasuneko zuzendaria:

Dr. Raul Orduna Urrutia

Transferentzia Teknologikorako Zuzendaria:

Dr. Gorka Marcos Ortego

Nazioarteko Proiektuen Zuzendaria:

Seán Gaines Cooke

Sustapen eta Garapen Instituzionalerako Zuzendaria:

Dra. María Teresa Linaza Saldaña

Posizionamendu Digitalaren Zuzendaria:

Mikel Iturrioz Artolazabal

Sailak I+G+b

Izena Kargua Saila Kontaktua
Igor García Olaizola Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimenaren Zuzendaria Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena iolaizola@vicomtech.org
Marco Quartulli Ikerlari Nagusia Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mquartulli@vicomtech.org
Arkaitz Artetxe Vallejo Senior Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena aartetxe@vicomtech.org
Mikel Maiza Galparsoro Senior Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mmaiza@vicomtech.org
Juan Luis Ferrando Chacón Senior Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jlferrando@vicomtech.org
Ander García Gangoiti Senior Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena agarcia@vicomtech.org
Mikel López Fernández Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena mlopez@vicomtech.org
Amaia Gil Lertxundi Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena agil@vicomtech.org
Juan Odriozola González Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jodriozola@vicomtech.org
Xabier Oregui Biain Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena xoregui@vicomtech.org
Jan Lukas Bruse Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jbruse@vicomtech.org
Roger Solsona Ribes Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena rsolsona@vicomtech.org
Izar Azpiroz Iragorri Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena iazpiroz@vicomtech.org
Javier Franco Arroyo Ikertzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena jfranco@vicomtech.org
David Velásquez Rendón Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena dvelasquez@vicomtech.org
Iker Landa Del Barrio Ikerlari Laguntzailea Energia eta Industria Prozesuetarako Datu Adimena ilanda@vicomtech.org
  • 1
Vicomtech

Gipuzkoako Zientzia eta Teknologia Parkea,
Mikeletegi Pasealekua 57,
20009 Donostia / San Sebastián (Espainia)

+(34) 943 309 230

close overlay